O nas

Niezależnie dokąd się udajesz, ważne abyś miał tam 'Przyjaciół'

O portalu

PrzyjacielDoWynajecia.pl to unikalna platforma ogłoszeniowa łącząca w sobie elementy serwisu społecznościowego i portalu ogłoszeniowego. Przeznaczona jest dla ludzi, którzy chcą dorobić w wolnym czasie oferując drobne usługi innym, oraz dla osób które nabywając te usługi zyskują poprzez zawieranie nowych znajomości, naukę, wspólne spędzanie czasu oraz wiele innych. Prezentacja ofert odbywa się poprzez dodawanie profili. Na profilach zawarte są informacje dotyczące umiejętności oraz aktywności, do jakich chcą się wynajmować nasi Przyjaciele, oraz zdjęcia.

To jedyna taka platforma ogłoszeniowa w polskim internecie. Dotychczas podobne oferty rozproszone były w wielu serwisach ogłoszeniowych, w wielu różnych kategoriach.
PrzyjacielDoWynajecia.pl to zmienia, oferując przejrzyste profile i zaawansowane wyszukiwanie ofert.

Rodzaje kont

Portal oferuje dwa rodzaje kont:

Konta 'Przyjaciele' - to konta internautów, którzy tworząc swoje profile zamieszczają ofertę;
Konta 'Użytkownicy' - to konta internautów, którzy korzystają z portalu po wykupieniu abonamentu, w celu znalezienia oferty i możliwości kontaktu z Przyjacielem.

Warunki

PrzyjacielDoWynajecia.pl to wyjątkowa społeczność profesjonalistów, dlatego do prezentacji ofert zapraszamy jedynie osoby, które traktują nasz portal poważnie. Profile podlegają weryfikacji, a użytkownicy mają możliwość wystawiania Przyjaciołom recenzji. Jeśli więc jesteś zdecydowany na zarobienie dodatkowych pieniędzy, lub chcesz utrzymywać się z bycia Przyjacielem w serwisie zadbaj o jakość swojego profilu oraz wysoki poziom świadczonych przez ciebie usług. Korzystanie z serwisu możliwe jest jedynie dla osób pełnoletnich.

Bezpieczeństwo

Pamiętaj o swoim bezpieczeństwie. Portal PrzyjacielDoWynajecia.pl pomaga łączyć oferujących usługi z osobami, które tych usług poszukują. Jednak nie ponosimy odpowiedzialności za działania naszych użytkowników. Podstawowe zasady bezpieczeństwa to:

  1. Zweryfikuj z kim masz do czynienia;
  2. Ustal warunki spotkania;
  3. Ustal dokładnie zakres usług, jaki będziesz świadczyć;
  4. Ustal stawkę;
  5. Przed spotkaniem powiedź komuś zaufanemu gdzie się udajesz;
  6. O ile to możliwe na pierwsze spotkanie nie umawiaj się we własnym domu.

Ostrzeżenie

PrzyjacielDoWynajecia.pl to nie jest serwis randkowy ani strona z anonsami towarzyskimi. To profesjonalny serwis dla osób, które w swoim wolnym czasie chcą dodatkowo zarobić, robiąc to co lubią i potrafią, przy okazji dobrze się bawiąc. PrzyjacielDoWynajecia.pl nie zawiera ofert usług o charakterze erotycznych. Relacje między użytkownikami serwisu a naszymi Przyjaciółmi mają charakter czysto platoniczny.