FAQ

Rejestracja

Jak się zarejestrować?

Rejestracji możesz dokonać wybierając stronę Zarejestruj się w menu paska nawigacji . Zostaniesz przekierowany na stronę, na której wybierzesz rodzaj konta i dokonasz rejestracji.

Rodzaj konta możesz też wybrać bezpośrednio na stronie głównej , klikając w przyciski Zostań Użytkownikiem Serwisu / Zostań Przyjacielem w Serwisie.

Logowanie

Jakie dane muszę podać aby zalogować się w serwisie?

Do zalogowania się w serwisie konieczne jest podanie adresu e-mail, który podałeś podczas rejestracji oraz twoje hasło użytkownika.

Zapomniałem hasła, co mam zrobić?

Na stronie logowania pod boksem logowania znajdziesz link Nie pamiętasz hasła? Przypomnij. Skorzystaj z niego. Podaj adres e-mail i zatwierdź. Na Twoją pocztę e-mail wysłane zostanie nowe hasło, na które zalogujesz się w serwisie.

Próbuje zalogować się do serwisu i otrzymuje komunikat "Podane dane są nieprawidłowe". Co robić ?

Sprawdź czy poprawnie wpisałeś adres e-mail oraz hasło. Sprawdź czy prawidłowo odznaczyłeś rodzaj konta pod danymi logowania : Zaloguj do profilu przyjaciela , konta użytkownika. Jeśli komunikat powtórzy się oznacza to, że twoje konto zostało zbanowane i usunięte z portalu przez Administratora . Usunięcie konta wiąże się z poważnym naruszeniem postanowień Regulaminu . Administrator nie tłumaczy powodów usunięcia konta, ani nie wznawia usuniętych kont.

Rodzaje kont

Jakie rodzaje kont są dostępne na serwisie?

Serwis udostępnia dwa rodzaje kont - Konta Użytkowników oraz Profile Przyjaciół.

Konta użytkowników

Jak opłacić pierwszy abonament użytkownika?

Abonament opłacasz po dokonaniu rejestracji i potwierdzeniu adresu e-mail. System automatycznie przekieruje cię na stronę wyboru abonamentu. Po dokonaniu wyboru i kliknięciu w Zapłać teraz zostaniesz przekierowany na stronę bezpiecznych płatności DotPay. Twój abonament zostanie aktywowany po dokonaniu płatności i ponownym zalogowaniu się do Portalu.

Jak przedłużyć abonament?

Abonament przedłużasz logując się na swoje konto, w zakładce Mój abonament kliknij "przedłuż abonament"

Jak sprawdzić aktualny stan mojego abonamentu?

Aktualny stan abonamentu przedłużasz logując się na swoje konto, w zakładce Mój abonament kliknij "stan abonamentu"

Profile przyjaciół

Jak stworzyć swój profil?

Przyjaciele uzupełniają swoje profile podczas rejestracji w portalu. Wypełniając formularz rejestracji jednocześnie tworzysz profil.

Jak zmienić informacje na swoim profilu?

Jeśli chcesz zmienić podane informacje na swoim profilu zaloguj się na swoje konto i wejdź w edycję profilu.

Program partnerski

Na czym polega program partnerski?

PrzyjacielDoWynajecia.pl nagradza Przyjaciół, którzy polecają nas swoim znajomym. Za polecenie portalu i skuteczną rejestrację nowego użytkownika naliczymy na Twoim koncie punkty.

Co zyskuje zbierając punkty w programie partnerskim?

Zdobyte w programie partnerskim punkty pozycjonują twój profil w wynikach wyszukiwania. Jeśli posiadasz punkty twój profil będzie prezentowany przed innymi jako Profil Wyróżniony. Im więcej posiadasz punktów tym wyższa pozycja twojego profilu wśród profili wyróżnionych.