Pytania od Przyjaciół

Zostań swoim własnym szefem. Rób to co lubisz, sam ustalaj godziny pracy i swoje zarobki. Zainteresowany ?

PrzyjacielDoWynajecia.pl to unikalny portal ogłoszeniowy, który pozwala ludziom w całej Polsce zamieszczać oferty na wynajęcie swoich usług. Robisz to co potrafisz najlepiej, płacą ci za to i do tego świetnie się bawisz. Każdy człowiek ma jakiś talent, umiejętność, w której najlepiej się sprawdza. Na co dzień doradzasz swoim znajomym, jesteś duszą towarzystwa, uczysz innych? Dlaczego miałbyś nie robić tego za pieniądze? Na portalu PrzyjacieldoWynajęcia.pl możesz zamieścić swoją ofertę i zarabiać wynajmując swój czas innym.

Korzyści z bycia Przyjacielem

Kontaktować się z tobą mogą jedynie płatni użytkownicy portalu. Dzięki temu masz pewność, że twoja oferta jest traktowana poważnie, a osoba która się z tobą kontaktuje jest na prawdę zainteresowana twoimi usługami.

Portal nie pobiera od ciebie prowizji za nawiązane kontakty. Możesz zarabiać pieniądze na czysto, nie dzieląc się z żadnym pośrednikiem.

Nie musisz odpowiadać na wszystkie zapytania. To ty decydujesz z kim będziesz chciał się spotkać, jaka jest twoja stawka i jak długo będziesz pracować.

Jak zacząć?

Aby zostać Przyjacielem musisz założyć swój profil. Zrobisz to wypełniając FORMULARZ REJESTRACJI.

Abyś mógł jak najlepiej zareklamować swoje usługi konieczne jest wypełnienie wszystkich pól formularza. Rejestracja profilu jest bezpłatna.

Kto może zobaczyć mój profil?

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Dlatego też dajemy ci do wyboru dwie opcje dostępności twojego profilu.

Jeśli chcesz aby twój profil mogli oglądać wszyscy, podczas rejestracji profilu wybierz opcję 'profil publiczny'. Wówczas informacje jakie zamieścisz na swoim profilu będą częściowo dostępne dla wszystkich internautów odwiedzających naszą stronę. Kontaktować się z tobą będą mogli jedynie nasi użytkownicy. Twoje dane kontaktowe będą zastrzeżone i dostępne jedynie dla użytkowników.

Jeśli chcesz aby do twojego profilu mieli dostęp jedynie użytkownicy portalu wybierz opcję 'profil prywatny'. Wówczas twój profil przeglądać będą mogli jedynie zainteresowani twoimi usługami użytkownicy portalu.

Czy mogę zmieniać swoje ustawienia prywatności?

Tak. W każdej chwili masz możliwość edycji i zamiany swoich ustawień. Robisz to logując się do swojego profilu.

Czy mogę zmieniać informacje na profilu?

Tak. W każdej chwili masz możliwość edycji i zamiany informacji na profilu. Robisz to logując się do swojego profilu.

W jaki sposób użytkownicy mogą kontaktować się ze mną ?

Użytkownicy, którzy są zainteresowani nawiązaniem kontaktu z tobą mogą to zrobić wysyłając ci wiadomość w serwisie. Możesz także udostępnić im inne formy kontaktu jak e-mail, komunikator czy numer telefonu. To zależy od ciebie, w jakiej formie użytkownicy będą mogli nawiązać z tobą kontakt.

Ile mogę zarobić?

To zależy jedynie od ciebie ! Portal nie narzuca ani nie sugeruje stawek za jakie będziesz pracował.Sam ustalasz swoją stawkę. Od tego ile godzin będziesz pracował oraz od popularności twojej oferty zależeć będzie twój przychód.

Jaki rodzaj aktywności mogę oferować za pośrednictwem portalu?

Przyjaciele mają bardzo szeroki wachlarz aktywności do wyboru. Możesz wynająć się do oprowadzenia kogoś po mieście, możesz być przewodnikiem po lokalnych klubach czy po prostu towarzyszyć komuś w restauracji czy pubie. Możesz uczyć języków, grać w tenisa czy opiekować się dziećmi. Jeśli interesujesz się modą i masz doskonałe wyczucie w tej dziedzinie możesz zostać czyimś doradcą w zakupach. Zobacz PEŁNĄ LISTĘ AKTYWNOŚCI

Czy muszę pracować określoną liczbę godzin?

Nie. Portal nie wymaga określenia minimalnej ani maksymalnej liczby godzin, jaką masz przepracować. To zależy wyłącznie od ciebie.

Do czego jestem zobowiązany jako 'Przyjaciel'?

Przyjaciel do wynajęcia to czysto platoniczna forma znajomości. Nie jesteś zobowiązany do robienia niczego na co nie masz ochoty. Ty jesteś szefem, ty ustalasz zasady. To niezwykle ważne abyś ustalił zasady zanim dojdzie do spotkania. Najważniejsze są zakres usługi, czas, miejsce spotkania oraz stawka. Pamiętaj, że spotkanie z użytkownikiem naszego serwisu to nie randka. PrzyjacielDoWynajęcia.pl to nie jest portal randkowy ani towarzyski. Nasze zasady w tym zakresie są bardzo jasno określone w Regulaminie

Czy mogę wyróżnić swoją ofertę z pośród innych?

Tak. PrzyjacielDoWynajęcia.pl daje możliwość pozycjonowania ofert. Jeśli chcesz aby twoja oferta wyświetlała się użytkownikom jako pierwsza możesz wyróżnić swój profil, biorąc udział w naszym PROGRAMIE PARTNERSKIM lub z korzystać z płatnej funkcji POLECANE PROFILE.To proste ZAŁÓŻ PROFIL i zacznij zarabiać. Jeśli masz jakieś pytania SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI