Pytania od użytkowników

Korzyści z abonamentu

Jako użytkownik portalu masz stały dostęp do profili wszystkich Przyjaciół. Możesz korzystać z zaawansowanych opcji wyszukiwania, tak by szybko i bez problemu znaleźć osoby, które najlepiej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Możesz wyszukiwać 'Przyjaciół' wg. aktywności, w których się specjalizują, lokalizacji, płci, cechach fizycznych i wielu innych. Kiedy już znajdziesz interesujący cię profil możesz skontaktować się z tą osobą za pośrednictwem wiadomości na portalu, lub bezpośrednio przez e-mail komunikator, lub telefon. Możesz także dodać profil do ulubionych, aby skontaktować się z nim później. Jeśli będziesz zadowolony z usługi, możesz dodać referencje do profilu Przyjaciela.

Jak zacząć?

Aby zostać użytkownikiem ZAREJESTRUJ SIĘ w serwisie. To bardzo proste i zajmuje jedynie kilka chwil. Po dokonaniu rejestracji dostaniesz od nas e-mail z instrukcjami. Klikając w link , który będzie zamieszczony w e-mailu potwierdzisz rejestracje konta. Kolejnym krokiem będzie wybór abonamentu. Abonament możesz opłacić przelewem lub kartą kredytową, korzystając z systemu bezpiecznych transakcji DotPay.pl. Po dokonaniu opłaty twój abonament będzie aktywny. Zaloguj się do serwisu i zacznij poszukiwania.

Czy muszę zakładać profil?

Nie. Profile zakładają jedynie Przyjaciele. Przeglądając ich profile pozostajesz anonimowy!

Prywatność

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Korzystając z portalu pozostajesz w 100% anonimowy. Ani inni użytkownicy, ani też przyjaciele, których profile przeglądasz nie zobaczą twoich danych - imienia, adresu e-mail ani innych informacji. Korzystając z serwisu używasz nazwy ekranowej. Jeśli będziesz chciał dodać recenzję, do profilu któregoś z Przyjaciół ukaże się ona podpisana twoją nazwą ekranową.

Ile to kosztuje?

Na profilach Przyjaciół podawane są proponowane przez nich stawki. Zawsze jednak istnieje możliwość indywidualnej negocjacji ceny. Ceny wahają się w zależności od rodzaju usługi i czasu pracy. 10, 25, 50 zł i więcej. Najlepiej skontaktuj się z wybraną osobą i wspólnie ustalcie stawkę, która będzie odpowiadać wam obojgu.

Jaki rodzaj aktywności mogę wyszukiwać za pośrednictwem portalu?

Przyjaciele mają bardzo szeroki wachlarz aktywności do wyboru. Możesz wynająć kogoś do oprowadzenia cię po nowym mieście, przewodnika po lokalnych klubach, czy towarzystwo do wspólnego wyjścia do restauracji lub pubu. Możesz uczyć się języków, gry w tenisa czy znaleźć opiekę do dziećmi. Jeśli nie interesujesz się modą, znajdź kogoś kto ma doskonałe wyczucie w tej dziedzinie i może ci doradzić w zakupach.

Zobacz pełną listę aktywności TUTAJ

Czy mam wobec osoby, z którą się spotykam jakieś zobowiązania?

Przyjaciel do wynajęcia to czysto platoniczna forma znajomości. To niezwykle ważne abyś ustalił zasady zanim dojdzie do spotkania. Najważniejsze są: zakres usługi, czas, miejsce spotkania oraz stawka. Pamiętaj, że spotkanie z Przyjacielem naszego serwisu to nie randka. PrzyjacielDoWynajęcia.pl to nie jest portal randkowy ani towarzyski. Nasze zasady w tym zakresie są bardzo jasno określone w RegulaminieTo proste ZAREJESTRUJ SIĘ, opłać abonament i znajdź Przyjaciół. Jeśli masz jakieś pytania SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI